Vyšité logo, výšivka, nášivka, strojní vyšívání, moto nášivky, nažehlovací nášivky


Vyšíváme loga, výšivky a nášivky na textil, oděvy a čepice. Rádi Vám poradíme ve všech oblastech, které souvisí se strojním vyšíváním a jeho aplikací.

 Vyšíváme na ručníky , ubrusy, prostírání, čepice, čelenky, zástěry, rondony, trička, košile, mikiny, vesty, bundy, šály, šátky atd.

Cena výšivky je závislá na počtu stehů, potřebných pro zhotovení výšivky. Cenu nejvíce ovlivní velikost výšivky a dále zda je plošná nebo pouze obrysy. Cena výšivky není závislá na počtu barev. Vyrobíme Vám výšivku již od jednoho kusu.

Standardní cena je 6,50/1000 stehů bez DPH.
Do 10 ks výšivek / nášivek se účtuje paušální cena dle náročnosti a rozměrů.

Programová příprava se pohybuje nejčastěji v rozmezí 300,- až 1800,- Kč
U velice jednoduchých to ale může být i od 100,- Kč.

Výroba vyšívacího programu se účtuje pouze jednou, u opakovaných zakázek se již neúčtuje. V případě že je použita stejná výšivka na záda, prsa či čepici a je potřeba přizpůsobit  jen velikost výšivky, je samozřejmostí, že za změnu vyšívacího programu není nutné platit. Finální vyšívací program zůstává uložen u nás a je využíván při Vašich dalších zakázkách.

Při větších zakázkách poskytujeme množstevní slevy.

Pokud máte konkrétní představu o tom, jak má Vaše strojově vyšité logo nebo výšivka vypadat, zašlete návrh nejlépe ve vektorových formátech
(příp. i jiných) na náš e-mail a my vám vytvoříme nabídku na míru.

 

Sledujte nás

 

 

Dílna Radost - Joy Design
Reklamní agentura

Železniční II. 174
Staré Město u Frýdku-Místku
738 01
+420 602 602 822 info@dilnaradost.cz
Vytvořeno službou Webnode